Promo Studio Apartment

Βασικές ανέσεις

  • Wi-Fi

  • Κατάλληλο για παιδιά

  • Κλιματισμός

  • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Τοποθεσία

    Το Promo Studio Apartment Πίροτ βρίσκεται σε άνετη τοποθεσία με θέα στον κήπο. Nature Park Stara Planina απέχει 2 χλμ. από το διαμέρισμα.

    Αυτό το διαμέρισμα απέχει μόλις 25 λεπτά με τα πόδια από το κέντρο της πόλης. Μουσείο Ponisavlje βρίσκεται σε απόσταση 10 λεπτών οδικώς.

    Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Στο κατάλυμα παρέχεται πρόσβαση σε ντους για την άνεσή σας.

    Το Promo Studio Apartment διαθέτει μικρή κουζίνα για την άνεση των επισκεπτών.

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 23:59
    Check-out: από 08:00 έως 11:00

    Δωμάτια στο Promo Studio Apartment Πίροτ

    Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Στο κατάλυμα παρέχεται πρόσβαση σε ντους για την άνεσή σας.

    Άφιξη
    Αναχώρηση
    Επισκέπτες
    2 επισκέπτες

    Ενήλικες:

    2

    Παιδιά:

    0
    Promo Studio Apartment Πίροτ Εξωτερικό φωτογραφία Promo Studio Apartment Πίροτ Εξωτερικό φωτογραφία Promo Studio Apartment Πίροτ Εξωτερικό φωτογραφία Promo Studio Apartment Πίροτ Εξωτερικό φωτογραφία Promo Studio Apartment Πίροτ Εξωτερικό φωτογραφία Promo Studio Apartment Πίροτ Εξωτερικό φωτογραφία Promo Studio Apartment Πίροτ Εξωτερικό φωτογραφία Promo Studio Apartment Πίροτ Εξωτερικό φωτογραφία Promo Studio Apartment Πίροτ Εξωτερικό φωτογραφία Promo Studio Apartment Πίροτ Εξωτερικό φωτογραφία
    Διαμέρισμα με ένα υπνοδωμάτιο

    Μέγεθος: 35 μ²

    Τύπος κρεβατιού: Διπλό κρεβάτι

    Περισσότερες πληροφορίες +
    Promo Studio Apartment Πίροτ Δωμάτιο φωτογραφία Promo Studio Apartment Πίροτ Δωμάτιο φωτογραφία Promo Studio Apartment Πίροτ Δωμάτιο φωτογραφία
    Δωμάτιο deluxe με κρεβάτι king-size

    Μέγεθος: 20 μ²

    Τύπος κρεβατιού: 2 μονά κρεβάτια

    Περισσότερες πληροφορίες +

    Η τοποθεσία του Promo Studio Apartment Πίροτ

    Αξιοθέατα
    Καταπληκτικά εστιατόρια
    Μεταφορά

    Τα σχόλια των πελατών του Promo Studio Apartment Πίροτ

    Εδώ θα βρείτε σχόλια που δημοσίευσαν οι χρήστες μας σ' αυτόν τον ιστότοπο

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.

    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Προσπαθήστε ξανά.

    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Νόμισμα
    • USD Δολάριο ΗΠΑ
    • EUR Ευρώ
    • GBP Λίρα στερλίνα
    • AUD Δολάριο Αυστραλίας
    • CAD Δολάριο Καναδά
    • BRL Ρεάλ Βραζιλίας
    • CNY Γουάν Κίνας
    • CZK Κορόνα Τσεχίας
    • DKK Κορόνα Δανίας
    • HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ
    • ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ
    • JPY Γεν Ιαπωνίας
    • MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας
    • NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας
    • NOK Κορόνα Νορβηγίας
    • PLN Ζλότι Πολωνίας
    • RON Νέο λέου Ρουμανίας
    • RUB Ρούβλι Ρωσίας
    • SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας
    • SGD Δολάριο Σιγκαπούρης
    • ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής
    • KRW Νοτιοκορεατικό γουόν
    • SEK Κορόνα Σουηδίας
    • CHF Ελβετικό φράγκο
    • TRY Τουρκική λίρα
    • UAH Χρίβνια Ουκρανίας
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Μπατ Ταϊλάνδης
    Επιλογή γλώσσας
    Δείτε τις καλύτερες διαθέσιμες προσφορές
    Εισάγετε ημερομηνίες για να δείτε τις τιμές
    Άφιξη
    Αναχώρηση
    Επισκέπτες
    2 επισκέπτες

    Ενήλικες:

    2

    Παιδιά:

    0
    Promo Studio Apartment Πίροτ